Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Kavacık Logo Servisi, bilişim sektörünün dinamiklerini, ticari bilimlerin teorik bilgileriyle buluşturarak, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans, Muhasebe ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmeti ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Sistem geliştirme ve yazılım uzmanlarıyla birlikte sektörel tecrübeye sahip profesyoneller, akademisyenler, mali ve hukuk müşavirleri ile finans uzmanlarını da iş geliştirme süreçlerine dahil ederek tam bir bütünlük sağlamayı amaçlamaktadır.

İşletme kaynaklarının en iyi şekilde kullanılarak, rasyonel çözümü bulmak için çalışırken "zaman" kavramını her zaman en önemli değer olarak kabul eder.

LOGO yazılım çözüm ortağı olan
Kavacık Logo Servisi, kurulum ve uygulama sürecinde yenilikçi bir anlayışla bu alanda farklı bir çizgide hizmet vermektedir. LOGO uyarlama araçları ve ek yazılım çözümleriyle LOGO ürünlerinin işletmeye özel hale getirilmesi ve karar alıcılar için hayati önem taşıyan ileri düzey raporlamalar konularında uzmanlaşmıştır.

Eğitimin her dönemde en önemli yatırım olduğu düşüncesiyle
Kavacık Logo Servisi, akademisyenlerin ve konusunda uzman profesyonellerin teorik bilgilerini, çalışma hayatı uygulamalarıyla harmanlayarak eğitimler düzenlemektedir. Bu süreçte çeşitli üniversitelerle işbirliği yapmaktadır.

Kavacık Logo Servisi, müşterilerinin hedeflerine, çalışanlarının ideallerine ve eğitime önem vererek, yenilikçi, güleryüzlü ve her zaman katma değer yaratan bir hizmet anlayışıyla sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almayı vizyon kabul eder.


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön