Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Logo Destek

Hizmetlerimiz

  

Bakım Anlaşması ve Danışmanlık

Bakım Anlaşması
Firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulunmasına odaklı bir çalışma sistemidir. Firmanızın durum değerlemesi sistem personelimiz tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulur.

Danışmanlık
Danışmanlık hizmetimiz, tüm Bakım Anlaşması konularını kapsamakla birlikte, kullandığınız yazılımın firmanızda en fazla verimlilikte kullanılması için danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır. Firmanızın durum değerlemesi sistem personelimiz tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulur.

  

Servis Hizmetleri

    


      Logo programı satın aldığınızda kurum için gerek daha sonrasında yaşadığınız tüm sorunlarda size yardımcı oluyoruz. Servis hizmetlerimizi 3 farklı grup altında sunuyoruz:

Yerinde Servis
      Logo programları ile ilgili, programların açılmaması, hata mesajları gibi yaşadığınız sorunlarda, gerektiğinde yeniden kurulumun yapılması konularında, firmamızdan yerinde servis talep edebilirsiniz. Sisteminize sertifikalı uzamanlarımız tarafından en doğru şekilde müdahale edilerek sorunsuz hale getirilmektedir.

Uzak Bağlantı ile Servis
Firmanızda Logo programlarının sorunları ile ilgili ihtiyaçlarda Team Viewer uzak masa üstü desteğimiz ile sisteminize bağlanıp sizi bekletmeden, sorunlarınıza anında çözüm sunuyoruz.

Telefon Destek
Telefon Destek hizmetimiz saat
7X24  olup, firmamızla çalışması süren müşterilerimiz için geçerlidir. Basit ve kullanıma yönelik soruların çözümleri için verilir.Eğitim Hizmetleri


Tüm logo programlarının eğitimi LSU belgeli uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz 2'şer saatlik periyotlar halindedir. Eğitim süreleri firmanızın talebine bağlıdır. Müşterilerimize yerinde veya kendi ofisimizde eğitim vermekteyiz.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön