Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Logo Start

Logo Ürünlerimiz
LOGO START
İs hayatında yeni bir start!
Küçük işletmeler… START alın, güç kazanın!


   Tek kullanıcılı, genel muhasebesini dışarıdan muhasebecisine takip ettirip küçük isletmelere, yeni kurulan firmalara ve şahıs firmalarına gore en basit, en hızlı, en kolay anlaşılabilir olma özelliği ile ön planda olan LOGO TİCARİ YAZILIM paketleri içindeki en ekonomik ticari yazılım olma özelliğini korur. LOGO START, günlük işlemlerin daha etkin ve verimli izlenip, yönetilmesini sağlıyor. START ile satış, stok ve maliyet gibi kritik bütün işlemlerinizin takibini, kontrolünü ve analizlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Günlük islerinizde zamandan tasarruf sağlayacağınız gibi, hiçbir isinizi unutmadan takip edebilirsiniz. Emlakcılar, sigorta ve seyahat acentaları, yapı malzemesi satan firmalar, danışmanlık firmaları, dersaneler, parfümericiler, büfeler ve oto galerileri gibi farklı farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalar START ile tüm islerini yönetebiliir ve firmalarını geleceğe tasıyarak en kısa zamanda LOGO START kullanıcısı olmaktan LOGO GO kullanıcısı olmaya daha hızlı hareket ederler.


LOGO START TEMEL FONKSİYONLAR

  START’ta STOK’larınızın alış ve satısını kolayca izleyin ve yönetin! Satış siparişi geldiğinde satınalma siparişi oluşturun. Mal gönderimlerinizi teslim tarihlerine bakarak izleyin. START Fotoğraf eklenebilen ürün kartları isinizi daha da kolaylaştıracak.
START’ta SİPARİŞ’lerinizi kısa zamanda ve ayrıntılı biçimde hazırlayın Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi bilgileri kaydedin, siparişleri tek bir yerden bütün ayrıntıları takip etmenin kolaylığından yararlanın. Fatura kesmeden ödemelerinizin taslağını önceden görün. Stok seviyelerinize göre siparişlerinizi siz değil START sizin yerinize versin.
START’ta FATURA işlemleriniz hatasız ve çok basit! Gelen siparişleri irsaliyeye, kestiğiniz irsaliyeleri kolayca faturaya aktarı. Yapacağınız indirimlerin, masrafları ve promosyonları formüllerini indirim ve masraf alanları da tanımlayın, ihtiyaç duyduğunuz zaman mal bazında ya da fatura toplamı da indirim yapın, promosyon uygulayın ve istediğiniz sayıda masraf işleyin. İsterseniz stok açıkamalarını faturada değiştirin, stoklara ödeme planı bağlayın veya cari hesabı ödeme planınızı faturaya bağlayın
.

 Alım Faturasından Satış Faturası Oluşturun!
Zaman kaybından ve gereksiz veri girişinden kurtulun, START alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirir.
Ek vergileri hesaplamayı START’ a bırakın!
Ek vergi tanımları, faturadan düşülecek KDV öncesi veya sonrası vergileri tanımlayın.

 START’ta CARİ HESAP tanımlarını kullanarak müşterileriniz ile ilgili her türlü bilgiye ulasın! Müşterileriniz ile ilgili tüm bilgilerinizi takip edin. Müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını ve ödeme oranlarını izleyin, risklerini veya risk limitlerini tanımlayın kendi riskiniz azaltın. Cari hesap işlemlerinizi satışlar halinde hızlıca isleyin. Cari hesaplar üzerinden istediğiniz aralıktaki mallara ait alım ve satış dağılım raporlarını alın.
START Kredi Kartı ile satışlarını ve banka geri ödemelerinizi yakından izler! Satışlarınızı genelde kredi kartı ile mi yapıyorsunuz? O halde satıları tahsilat ve banka geri ödemelerinizi START ile izlemenin ayrıcalığı yasayın. Tüm hesaplarınız için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayın, geri ödeme planları oluşturun.

Taksitlendirme özelliğinin kolaylıklarından yararlanın! Taksitli satışlar yapın, tüm fatura işlemlerinizi taksitlendirin, yeni ödeme planları yapın ve eksik ödemeleri takip edin.


KASA’nızda ki nakit hareketlerini istediğiniz an görün! Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük hayatta rastlanan her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edin.
BANKA işlemleriniz START’ın kontrolünde! Bankacılık isleri ile çok mu meşgulsünüz? Artı bankalardaki ticari ve kredi hesaplarını banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyin. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri takip edin.
ÇEK ve SENETLER’inizin kontrolü tek tuş uzağında! Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedin ve istediğiniz zaman kolayca ulasın. Çek ve senetlerin durumlarını (“portföyde” “ciro edildi” “bankaya verildi”gibi) kartlar üzerinde ayrı ayrı izleyin, hiçbir detayı kaçırmayın. Durum değişikliklerinden oluşan dekont ve fişleri START sizin için otomatik olarak oluşturur.

Özellikler :
En Kısa Sürede START Kulanmaya Başlayın
...
Kullanımı kolay arayüz
!
START ile En Kolay Ticari Program Başlangıcı,
Kart Oluşturma Sihirbazı Kullanılan Kayıtlar ile hızlı veri girişi
Otomatik Kayıt Ekleme
Toplu İşlemler (Alış ve Satış Fiyat Tanımları, KDV güncelleme, faturalama, onaylama...)
Excel Veri Aktarımı Raporları ile sık kullandığınız raporlara kolayca ulaşma
Stok Yönetimi ve STOK Maliyet Takibi
Webmaster ile web sitesi oluşturma
Maliyetlerinizde Artan Kontrol
Müşterilerin Ödeme, Alınan ve Verilen Çeklerin Risk Takibi
Kredi Kartı Kullanımı ve Taksitlendirme
Harcamaların Takibi, Fatura ödeme
Banka, kasa ve çek/senet işlemleri
Ek Vergi Kartları, İndirim, masraf ve promosyon uygulamaları ile Artan denetleme ve izlenebilirlik
Firma genel Durum Penceresi
Esnek ve Kolay aynı zamanda yenıden yapılandırılabılır Raporlarİçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön