Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Logo Tiger Plus

Logo Ürünlerimiz
                        
  
  İşletmeleri Liderliğe Taşıyacak  Güç: TIGER PLUS!

      
      TIGER PLUS, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin  etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır.
İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor.
      TIGER PLUS zengin özelliklerinin yanısıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde  satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.

      

Tiger Plus;

•İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
•İşletme ile tam uyum sağlayan,
•İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
•Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.
•Rekabet Avantajınız. Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda TIGER PLUS,
•Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
•Maliyetlerinizi kontrol altına alarak,
•işletmenizi rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

   
Açık ve Esnek Mimari: İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir  sistem mimarisi ile TIGER PLUS, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti  ile karşılamanızı sağlar.

   
BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü: Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER PLUS, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

   Yaygın Erişilebilirlik:En yaygın uygulama çözümlerini sunan LOGO Yazılım, yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği  ülkelerde TIGER PLUS kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.

   
Uluslararası Arenada Desteğiniz: TIGER PLUS, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön